L       O       K       A       L       I       Z       A       C       J       A

Strona główna 

Lokalizacja 

Charakterystyka 

Rzuty 

Kontakt 


ZIELONA ENKLAWA W SERCU WARSZAWY


A P A R T A M E N T Y   H O L L A N D   P A R K    znajdują się na lewym brzegu Wisły, w jednej z najelegantszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Budynki wyrosły na terenie określanym jako "zielone płuca miasta", u zbiegu Książęcej i Placu Trzech Krzyży, w sąsiedztwie Kościoła Św. Aleksandra. Plac Trzech Krzyży jest zaliczany do atrakcji słynnego Traktu Królewskiego, wiodącego od Zamku Królewskiego poprzez Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat, w dół Alejami Ujazdowskimi do Wilanowa - pięknego pałacu, perły barokowej architektury stolicy, należącego niegdyś do króla Jana III Sobieskiego.

A P A R T A M E N T Y   H O L L A N D   P A R K    są położone nieopodal Łazienek Królewskich, które przyciągają warszawiaków i turystów słynnymi koncertami fortepianowymi odbywającymi się u stóp pomnika Chopina.

Dzięki swojej bogatej historii, zabytkowej architekturze oraz nowym inwestycjom skrzyżowanie ulicy Książęcej i Placu Trzech Krzyży staje się jednym z najbardziej prestiżowych miejsc stolicy - jego rangę podnosi sąsiedztwo ambasad, banków, Giełdy Papierów Wartościowych, a także luksusowych sklepów, restauracji i hoteli.

Wyjątkowa lokalizacja    A P A R T A M E N T Ó W   H O L L A N D   P A R K,  choć w samym centrum miasta, pozwala na szybki dojazd na lotnisko i do innych części miasta zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.

Kompleks jest połączony z Placem Trzech Krzyży i ulicą Książęcą pasażem dla pieszych.


(1)   PLAC TRZECH KRZYŻY

(2)   ING HEAD OFFICE

(3)   HOTEL SHERATON

(4)   GIEŁDA

(5)   MUZEUM NARODOWE

(6)   PARLAMENT