C       H       A       R       A       K       T       E       R       Y       S       T       Y       K       A

Strona główna  

Lokalizacja  

Charakterystyka  

Rzuty  

Kontakt  WYJĄTKOWY CHARAKTER I KOMFORT

A P A R T A M E N T Y   H O L L A N D   P A R K    tworzy kompleks trzech budynków położonych przy ulicy Książęcej w Warszawie. Dwa budynki - budynek zachodni i środkowy są przeznaczone na wynajem i zawierają łącznie 64 luksusowe mieszkania.

Proponujemy kilka typów mieszkań różniących się układem funkcjonalnym i metrażem. Ich wspólną cechą jest wysoka jakość wykończenia, piękne widoki z panoramą Warszawy oraz bezpośrednie sąsiedztwo parku.

Każdy apartament składa się z jednej lub dwóch sypialni, odpowiednio jednej lub dwóch łazienek, toalety i przestronnego pokoju dziennego (salonu), który jest połączony z kuchnią. Zarówno łazienki, jak i kuchnie są w pełni wyposażone i umeblowane. Do każdego apartamentu przynależy pomieszczenie gospodarcze i miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Budynki otacza wspaniały park, który można podziwiać wprost z okien apartamentów. Mała architektura i odpowiednio zaprojektowane oświetlenie zewnętrzne podkreślają niepowtarzalny charakter otoczenia.


WYSOKI STANDARD I BEZPIECZEŃSTWO

Budynki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić ich mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Elewacje budynków utrzymane w tonacji jasnobeżowej są połączeniem naturalnego piaskowca, tynków szlachetnych, szkła i aluminium. Szczególnej lekkości przydają ażurowe elementy balkonów i tarasów okalające znaczną część elewacji.

Przy realizacji  A P A R T A M E N T Ó W   H O L L A N D   P A R K   istotne znaczenie ma zagospodarowanie terenu. Z wielką starannością i naciskiem na estetykę zaprojektowano ogród, w otoczeniu którego są usytuowane budynki. Skarpę zdobią specjalnie dobrane gatunki drzew i krzewów, które tworzą niepowtarzalny układ ogrodowo-parkowy.

Każdy z budynków posiada własną portiernię i recepcję, a monitorowanie kompleksu przez kamery telewizji przemysłowej odbywa się z centralnej recepcji zlokalizowanej w budynku środkowym.